Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute
Excellence in Science and Education

Hall of Fame

 

Hall of Fame viser en oversikt over prismottakere av Stormøteprisen og stipendmottakere som har gjennomført egne prosjekter.

 

STORMØTEPRISEN 2011

Linn Landewall, SP-02-A

Nina Andersen, SP-02-A

Alexander Berg jr., SP-03-A

Kristinn Jon Olafsson, SP-03-A

Raj Kumar Thapa, SP-03-A

 

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2012

Marte Sootholtet, RS-03-A

Brock LeMieux, RS-03-A

Terje Moe Hansen, RS-04-A

Lars Olaussen, RS-04-A

 

STORMØTEPRISEN 2012

Diana Moisejenkaite, SP-03-A

 

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2013

Nadina Helene Bakos, RS-04-A

Oleksandr Saienko, ES-01-A

Veronika Tovarnytska, ES-01-A

Anna Protsiuk, ES-01-A

Anastasiia Kosovan, ES-01-A

Marta Belik, ES-01-A

Terje Moe Hansen, ES-01-A

Anne G. Søreide, ES-01-A

Silje Bratberg, ES-01-A

Nadina Helene Bakos, ES-01-A

 

 

STORMØTEPRISEN 2014

Hanne C. Lystad, SP-03-A

 

 

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2015

Viktoriya Gura, ES-01-A

Anastasiia Samartseva, ES-01-A

Nataliia Subotovska, ES-01-A

Bogdan Mirchuk, ES-01-A

Oksana Bereziak , ES-01-A

Lars Føleide, ES-01-A

Nadina Helene Bakos, ES-01-A

 

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2016

Kristina Bychkovska, ES-01-A

Viktoriya Gura, ES-01-A

Oksana Bereziak, ES-01-A

Anastasiia Samartseve, ES-01-A

Nataliia Subotovska, ES-01-A

Stanislau Krasnahir, ES-01-A

Evgenia Tsvikevich, ES-01-A

Natallia Shabunevich, ES-01-A

Yauheniya Tsvikevich, ES-01-A

Gopal Prasad Tiwari, ES-01-A

Tetiana Syla, ES-01-A

Alona Revko, ES-01-A

Kateryna Hnedina, ES-01-A

Khrystyna Shtyrkhun, ES-01-A

Mykhailo Ohui, ES-01-A

Zhanna Oliynyk, ES-01-A

Tetiana Slisarenko, ES-01-A

Olha Halkina, ES-01-A

 

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2017

Khrystyna-Iryna Yevchuk, ES-01-A
Viktoriya Gura, ES-01-A
Oleh Shvedetskyi, ES-01-A
Olha Kulachok, ES-01-A
Anna Siver, ES-01-A
Denys Denyson, ES-01-A
Alona Revko, ES-01-A
Khrystyna Shtyrkhun, ES-01-A
Olga Golovko, ES-01-A
Kateryna Mushketyk, ES-01-A
Dmytro Mekhed, ES-01-A
Volodymyr Bazylevych, ES-01-A
Kateryna Apanasenko, ES-01-A
Alona Ivzhenko, ES-01-A 
Maryna Bilous, ES-01-A

 

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2018

Gopal Prasad Tiwari, ES-01-A
Viktoriya Gura, ES-01-A 
Maryna Velychko, ES-01-A
Yuliia Hakman, ES-01-A
Mariia Heorhiian, ES-01-A
Kateryna Ulizko, ES-01-A
Anna Verbytska, ES-01-A
Nataliia Subotovska, ES-01-A
Vyacheslav Lushchyk, ES-01-A
Kateryna Rudko, ES-01-A
Vladyslav Harasymiv, ES-01-A
Oleksandr Kiyko, ES-01-A
Iryna Tkachuk, ES-01-A
Artem Shestak, ES-01-A
Anna Verbytska, ES-01-A
Yuliia Krasnianska, ES-01-A
Nadiia Levytska, ES-01-A
Gopal Prasad Tiwari, ES-01-A
Nataliia Zavhorodnia, ES-01-A
Yaroslav Konoplia, ES-01-A
Mariia Mekshun, ES-01-A 
Liudmyla Svetenok, ES-01-A

STORMØTEFONDETS STIPENDIATER 2019

Khrystyna-Iryna Yevchuk, ES-01-A
Viktoriya Gura, ES-01-A
Lyudmyla Remnova, ES-01-A
Yana Odnolko, ES-01-A
Viktoriia Chakaidze, ES-01-A
Hanna Dyvnych, ES-01-A
Iryna Tkachuk, ES-01-A
Oleksandr Kiyko, ES-01-A
Khrystyna Sanotska, ES-01-A
Kateryna Rudko, ES-01-A
Benny Carlson, ES-01-A
Natalia Melnyk, ES-01-A
Dinh Van Nha, ES-01-A
Iryna Lytvynchuk, ES-01-A
Iryna Tkachuk, ES-01-A
Karyna Razumna, ES-01-A
Nastasiia Puhachova, ES-01-A
Vitalii Dankevych, ES-01-A
Oleksandr Chaikin, ES-01-A
Daria Soloshenko, ES-01-A
Alona Telyzhenko, ES-01-A
Kira Babenko, ES-01-A
Nhuien Tkhy Fyonh Zun, ES-01-A
Anna Samoilenko, ES-01-A
Dariia Aleksandrova, ES-01-A
Khrystyna-Iryna Yevchuk, ES-01-A
Viktoriya Gura, ES-01-A

Neste Stormøter

70th Summit

tor des 19, 2019
Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute, Norway
Days to go 34